if_photoif_put_inmenu
Компанія "Моя Хата"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 966-97-00 Показати
+38 (099) +38 (099) 539-58-36 Показати

Навіщо Вам ПОТРІБНО обрати клінкерну цеглу?

20 жовтня 2014

Що являє собою клінкерна цегла?  

Клинкерный кирпич

Клінкерна цегла являє собою унікальний будівельний матеріал, оскільки володіє необхідними для будівництва рисами. Тому що до її складу входить тільки глина і вода, вона вважається екологічно чистим матеріалом. Завдяки термічній обробці, вона набуває свої унікальні характеристики. Основою виробництва є тугоплавкі глини, які набувають при високій температурі випалу характеристики завищеною міцності. Такий тип випалу дозволяє зробити щільну структуру без пустот.

Коли з'явилася клінкерна цегла?  

 

 Клінкерна цегла в перший раз з'явилася в Голландії в дев'ятнадцятому столітті, коли мешканці цієї країни вирішили знизити впровадження каменю, складного в обробці і має високу вартість. У Російській імперії таку цеглу в перший раз зробили в 1904 році.

Переваги клінкерної цегли

Клінкерна цегла відрізняється наявністю цілого набору потрібних рис. Він морозостійка, жароміцна, екологічно чиста, має високу міцність і не вимагає складного догляду. Величезне різноманіття забарвлень і форм дозволяє просто обрати збалансований варіант. Поверхня цегли буває шорсткою, матовою, глянцовою, звичайно гладкою і «під старовину» різних забарвлень. Колірной тон на лицьовій стороні не вигорає і не здирається в процесі випалу і перепаду температур.

Область застосування клінкерної цегли

 

  Клінкерна цегла, завдяки своїм якостям, вважається незамінним матеріалом для облицювання будівель і дизайну фасадів. Можливість виробництва різних форм та забарвлень робить її популярною в сучасному будівництві. Цегла з клінкеру являє собою унікальний інструмент в руках будь-якого конструктора і дизайнера, який з її допомогою робить унікальні та неповторні будівлі та споруди. Також клінкерна цегла відмінно підходить для дизайну садових доріжок, її застосовують як бруківку в місцях, де є велике навантаження: у внутрішніх двориках, на авто під'їздах, пішохідних доріжках і т.п.

  Отримати безкоштовну консультацію стосовно клінкерної цегли Ви можете зателефонувавши в "Компанію МОЯ ХАТА".

Джерело: http://goo.gl/d7UQTq

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×