if_photoif_put_inmenu
Компанія "Моя Хата"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 966-97-00 Показати
+38 (099) +38 (099) 539-58-36 Показати

Клікерна цегла. Вся правда.

08 вересня 2014

Стаття присвячена повноцінному опису такого популярного будівельного матеріалу, як клінкер. Вказуються його переваги і недоліки,  основні різновиди і процес їх виробництва та області застосування

клінкерна цегла

Характеристика клінкерної цегли

Цю цеглу ще називають клінкером. Її роблять так само, як керамічну цеглу, тільки застосовується більш висока температура і особливий  вид сировини. Завдяки використанню у виготовленні цегли тугоплавких глин в ньому відсутні включення і порожнечі в процесі спікання, це  гарантує цеглі надалі неймовірну довговічність, міцність і висока якість. Навіть не вважаючи цей важливий факт, у клінкерної  цегли є маса переваг, якими будуть задоволені навіть самі критично налаштовані люди.

До основних характеристик клінкерної цегли відносяться унікальна і абсолютна морозостійкість, зносостійкість і низька пористість.  Тому ця цегла здатна витримати досить високий тиск, ніколи не піддається корозії, навіть при підвищеному рівні вологості, і  має дуже низький вплив входять до її складу речовин, таких як лужні розчини, різні солі і кислоти.

За клінкерною цеглою потрібно досить простий догляд. Необхідно час від часу видаляти з нього утворився наліт за допомогою жорсткої  щітки і звичайної води.

Варіанти використання клінкерної цегли

Клінкер відносять до тих будівельних матеріалів, які часто використовуються в ландшафтному дизайні і володіють дуже високою популярністю.  Клінкерна цегла виготовляють різних форм, наприклад, у формі квадрата або клиноподібної. Завдяки цьому з клінкерною цеглою можна  втілити в життя будь-які стилістичні ідеї. З його допомогою можна з легкістю здійснити будь-який індивідуальний, оригінальний і унікальний  дизайн.

Клінкер ще дуже часто використовують, наприклад, при будівництві терас, водостоків, під'їздів для транспортних засобів і в оформленні внутрішніх  двориків. Клінкерна цегла дуже добре і гармонійно поєднується з природним виглядом, що приносить радість і естетичну насолоду всім  оточуючим людям.

Потрібно відзначити, що клінкерна цегла дещо відрізняється від ряду інших будівельних матеріалів. Наприклад, клінкер бездоганно відповідає  дуже високим вимогам екологічної безпеки. Це можна зрозуміти з технології виробництва та виготовлення клінкера, бо в  його складу не входять ніякі хімічні добавки. Основа виробництва клінкерної цегли  це глина і вода.

 
Є багато варіантів зовнішнього вигляду поверхні клінкерної цегли. Її поверхня може володіти глянсовою або матовою поверхнею,  а колір може бути абсолютно будь-який, все залежить від бажань замовника. Наприклад, клінкерна керамічна цегла може бути білосніжно-біла,  яскраво-зелена, синею і безліч інших відтінків основних кольорів веселки. Величезний достаток колірної гами досягається шляхом спеціального  процесу обробки. Щоб досягти необхідного відтінку кольору, використовують наступну технологію: на необпалену поверхню цегли наносять  кілька шарів фарби. Потім при дуже високій температурі  понад 1200 градусів відбувається сплавом з поверхнею керамічної цегли  шарів фарби, завдяки цьому можна отримати величезний асортимент кольорової палітри.

При виготовленні фасадного виду клінкерної цегли застосовується особлива технологія, вона називається методом видавлювання. Для виготовлення  такої цегли використовується глина без різних домішок солі і вапна, це сприяє досягненню її фортеці. Ця клінкерна цегла  дуже часто використовують в якості оздоблювальних матеріалів в процесі ремонту, будівельних роботах, реконструкції будівель.

Основний недолік клінкерної цегли

Єдине негатив  клінкерної цегли її досить висока вартість. Але це все окупається його високою якістю.  Фахівці підрахували і з'ясували, що процес облицювання клінкерів виходить не більше 5% від загальної площі окремо взятого будови. За великим  рахунком, у клінкерної цегли немає недоліків, вона високоміцна, довговічна і екологічно безпечна. Завдяки клінкерній цеглі та її  різновидам будь-який ландшафтний дизайн придбає оригінальні, унікальні риси, що буде викликати захват і почуття радості.

 Звернутися про консультацію по клінкерній цеглі  Ви можете передзвонивши в "Компанію Моя Хата"

Джерело: http://goo.gl/jUWcOQ

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×