if_photoif_put_inmenu
Компанія "Моя Хата"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 966-97-00 Показати
+38 (099) +38 (099) 539-58-36 Показати

З чого ж побудувати котедж?

19 серпня 2014

Ви вирішили побудувати заміський котедж? Не знаєте, якому матеріалу віддати перевагу? Ми постараємося вам допомогти в цьому складному виборі  і розповімо про переваги та недоліки двоповерхових будинків із цегли й дерева (брусів).

Котедж

Почнемо з мінусів і плюсів споруд з цегли , Адже саме з нею в першу чергу асоціюється міцний, надійний і безпечний дім, в якому тепло навіть у сильні морози і не жарко влітку.

  • Плюси . Перераховуючи переваги, які стосуються двоповерхових будинків з якісних цеглин, хочеться відзначити наступні властивості та характеристики:  довговічність і міцність стін, непогана звукоізоляція, вогнетривкість, міцний фундамент з можливістю створення підвального приміщення,  стійкість до негативного впливу вологи (гниття), привабливий зовнішній вигляд матеріалу.

  • Мінуси . При цьому двоповерхові цегляні котеджі не позбавлені недоліків, головним з яких, безумовно, є вартість матеріалів. Чим вищий будинок  і товщі стіни (а це дуже актуально для регіонів з холодним кліматом), тим дорожче буде коштувати об'єкт. Крім того, необхідно укласти міцний  фундамент, що знову ж впливає на вартість, а також збільшує терміни зведення

Доброю альтернативою можуть стати двоповерхові будинки з бруса, які по ряду показників випереджають цегляні споруди.

  • Плюси. Відносно невелика вага матеріалу, завдяки чому можна закласти полегшений фундамент (втім, для будівель з двох поверхів це  менш актуально, ніж для одноповерхових). За рахунок невеликої теплоємності двоповерхові будинки, побудовані з бруса, можна використовувати для тимчасового  проживання (зимою відносно швидко прогріється, тоді як цегельному конкуренту  може знадобитися дуже багато часу). Деревина  не тільки дозволяє створити затишну атмосферу, а й нормалізує вологість. Крім цього, брус дешевше.

  • Мінуси. З іншого боку, двоповерховий будинок з бруса має низький показник вогнетривкості і звукоізоляції. Також дерево піддається гниттю  і впливу комах, а значить, його періодично потрібно обробляти. Якщо ви хочете створити простору кімнату, то, швидше за все, буде потрібно  додаткове укріплення конструкції. Фінішну обробку двоповерхових будинків з дерева рекомендується проводити мінімум через рік після завершення  будівництва.

Кожен з варіантів має свої переваги і недоліки, тому дуже важливо правильно оцінити свої можливості і потреби і тільки  потім робити вибір, чи підходить вам двоповерховий будинок з цегли, або краще віддати перевагу котеджу з бруса.

Джерело: 

http://bit.ly/1tl9RO2

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×